Ana sayfa Haberler Salihler Köyü Z.defteri Tüm duyurular İletişim Site yönetimi      
RESİM GÖNDER
MULTİMEDYA EKLE

DUYURULAR    EKLE

8 -------
... SELAM...

Dünyanın her neresinde yaşayan bir SALİHLER KÖY lümüz var ise hepsine sağlık, esenlik ve selam olsun

Ekleyen :YÖNETİM
ARŞİV EKLE
E-KİTAP
PROGRAMLAR
KATEGORi ADI : HABERLER

Vali Balkanlıoğlunun Emirdağa İlk Ziyareti

Geçtiğimiz günlerde ilimizdeki görevine başlayan Afyonkarahisar Valisi İrfan Balkanlıoğlu ilçeler içindeki ilk ziyaretini Emirdağ'a gerçekleştirdi. İLK İLÇE ZİYARETİ EMİRDAĞ'A 22 Ocak 2011 Cumartesi günü özel olarak Emirdağ'ı ziyaret eden Vali Balkanlıoğlu önemli incelemelerde bulunarak Emirdağ hakkında bilgiler aldı.

Tarih / 03-02-2011

KAYMAKAMLIK BİNASI ÖNÜNDE KARŞILANDI
Vali Balkanlıoğlu ilçemize gelişinde ilçemiz Kaymakamlık binası önünde ilçemiz Kaymakamı Zekeriya Güney, Belediye Başkanı Cengiz Pala, İlçe Jandarma Komutanı İnanç Marım, ilçemiz Devlet Hastanesi Başhekimi H.Bayram Gürbüz, Huzurevi Müdürü Hakan Ertaş,  İl Genel Meclis Üyeleri, Ziraat Odası Başkanı Ahmet Köycü, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Muzaffer Aşık ve kurum amirleri karşıladı.
Vali Balkanlıoğlu daha sonra ilçemiz Kaymakamı Zekeriya Güney'in makamına geçerek burada ilçemiz Kaymakamı Zekeriya Güney ve Belediye Başkanı Cengiz Pala'dan Emirdağ'ın sorunlarıyla ilgili bilgiler aldı.
"EMİRDAĞ, TÜRKÜLERİYLE MEŞHUR"
Vali Balkanlıoğlu burada yaptığı konuşmada "Erzurum'dan çevirdiler yolumu" isimli türkünün bir Emirdağ türküsü olduğunu öğrendiğini ve daha sonra tayininin de Afyonkarahisar'a çıktığını öğrendiğini söyledi. Balkanlıoğlu, Emirdağ'ın türküleriyle meşhur bir ilçe olduğunu da belirtti. Balkanlıoğlu, konuşmasına şöyle devam etti : "Emirdağ'ın gurbetçilerle iletişimi kesmemesi lazım. Ben Belçika'ya gittiğimde orada Emirdağlı'larla karşılaştım. Emirdağlı'ları gördüm. Oradaki Emirdağlı'lar ve Türkler de milli benlik ve değerlerini de korumaya gayret ediyorlar.
Özellikle geçmiş yıllarda Belçika'ya gidenlerin çocuklarını, torunlarını buraya getirmeleri ve buraya alıştırmaları lazım. Yoksa yetişen yeni nesiller Türkiye'yi de unutuyor Emirdağ'ı da unutuyor" dedi.
"YAZIN NÜFUS 100 BİNİ BULUYOR"
Daha sonra konuşan Kaymakam Güney ise Emirdağ'da nüfusun yazın 100 bini bulduğunu ve yazın burada herkesin kırmızı plakadan dolayı Kaymakam olduğunu söyledi. Güney, bazen Kaymakamlık aracını bilmeyenlerin de kendisine "Belçika'nın neresinden geldin?" diye sorduğunu dile getirdi.
Daha sonra tekrar konuşan Vali Balkanlıoğlu, Türkiye'nin son yıllarda dünyada itibarının arttığını belirterek "Keşke Türkiye çok iyi bir gelişme trendi yakalasa da Belçika'dakiler de buraya gelip burada çalışsalar" dedi. Balkanlıoğlu, Emirdağ'ın Afyonkarahisar'da tarım alanı en fazla olan ilçe olduğunu da belirtti.
Daha sonra söz alan Belediye Başkanı Pala ise Organize Sanayi Bölgesi'nin Emirdağ için çok önemli olduğunu dile getirdi.
Konuyla ilgili görüşlerini açıklayan ilçemiz Kaymakamı Zekeriya Güney ise; "Okullara gittiğimde öğrencilerin özellikle Belçika'ya gitmemeleri gerektiğini söylüyoruz. Türkiye'de önlerinin açık olduğunu belirtiyoruz. Emirdağ'da boşanma oranı çok yüksek. Şu anda okullarda 350 civarında çocuğun anne ve babası ayrı yaşıyor. Önümüzdeki yıllarda bu çocukların ciddi manada problem yaratmaması için bir çalışma yapıyoruz" dedi.
"ERTAŞ'TAN DA BİLGİ ALDI"
İlçemiz huzurevi ile ilgili Huzurevi Müdürü Hakan Ertaş'tan da bilgiler alan Vali Balkanlıoğlu, Ertaş'a huzurevinde kalanların nereli olduğunu sordu. Ertaş ise %90'ının Emirdağlı olduğunu dile getirdi.
Daha sonra ilçemiz Kaymakamı Zekeriya Güney ve Belediye Başkanı Cengiz Pala ilçemizdeki taburun AKÜ'ye devrettiği alanlarla ilgili Vali Balkanlıoğlu'na bilgiler verdi. Güney, ilçemizin bir diğer sorununun da ilçemiz Emniyet Müdürlüğü'nün binasının yetersiz olduğunu Vali Balkanlıoğlu'na aktardı. Vali Balkanlıoğlu ise kendisine aktarılan sorunlarla ilgili çeşitli notlar aldı.
Vali Balkanlıoğlu daha sonra Avrupa ile ilgili; oradaki işçilerimizin Avrupa'da çalıştıkları gibi Türkiye'de çalışsalardı Türkiye'nin Avrupa'yı ikiye-üçe katlayabileceğini dile getirdi.
Sonrasında söz alan Başkan Pala ise; Emirdağlı'nın bazı işleri daha pahalı yaptığını ve bundan dolayı işleri başka şehirlerdeki şirketlere verdiğini dile getirerek bu durumdan şikayet etti.
Vali Balkanlıoğlu ise; bu durumun Başkan için sıkıntı doğurabileceğini bazen bununla ilgili şikayetlerin Valiliğe kadar geldiğini söyledi.
Vali Balkanlıoğlu'na Kaymakamlıktaki ziyaret sırasında ilçemiz Kaymakamı Zekeriya Güney tarafından bir de Topakevli tabak hediye edildi.
İlçemiz Kaymakamlığındaki ziyaretin ardından Vali Balkanlıoğlu ve bareberindekiler ilçemiz Adaçal'daki Yorgun Dede Türbesi'ne geçtiler. Burada Yorgun Dede'nin hikayesini Başkan Pala, Vali Balkanlıoğlu'na anlattı. Daha sonra Kent Ormanı'na geçen Vali Balkanlıoğlu burada da çeşitli incelemelerde bulundu.
HUZUREVİNİ ÇOK BEĞENDİ...
Ardından ilçemiz Huzurevi'ne geçen Balkanlıoğlu burada yaşlılarla sohbet ederek bir sorunlarının olup olmadığını sordu ve bir milletin yaşlılarına sahip çıkması gerektiğini özellikle vurguladı. Yaşlılar ise Vali Balkanlıoğlu'na memnuniyetlerini dile getirdiler ve dua ederek "Allah kaza bela vermesin" temennisinde bulundular. Huzurevi'nin odalarını ve önemli bölümlerini ziyaret eden Vali Balkanlıoğlu huzurevine giderken bakımsız ve kırık-dökük bir yerle karşılaşacağını düşündüğünü ama çok güzel bir huzureviyle karşılaştığını belirterek, huzurevini çok beğendiğini dile getirdi ve Huzurevi Müdürü Hakan Ertaş'a teşekkür etti.
Huzurevi'nden sonra ilçemiz Belediyesi'ne öğle yemeği için geçen Vali Balkanlıoğlu'na Başkan Pala tadilatı geçtiğimiz yıl tamamlanan Belediye Hizmet Binası ile ilgili bilgiler verdi.
"O TOPLANTI SALONU AFYON'A HİÇ YAKIŞMIYOR"
Vali Balkanlıoğlu bu arada Afyonkarahisar'da bulunan Koordinasyon Toplantı Salonu'na  değinerek toplantı salonunu hiç beğenmediğini ve Afyon'a hiç yakışmadığını dile getirdi.
"EMİRDAĞ, TÜRKİYE'NİN VİTRİNİ"
Belediye'de ilk olarak Belediye Başkanlığı makamına geçen Vali Balkanlıoğlu burada yaptığı konuşmada; Belediye Başkanı Cengiz Pala'yı güzel çalışmalar yaptığı için tebrik ederek, Emirdağ'ın Avrupalılardan dolayı Türkiye'nin bir vitrini olduğunu ve Türkiye'yi temsil ettiğini, bu açıdan da önemli olduğunu söyledi.
"EMİRDAĞ, KÖKLÜ KÜLTÜRÜ OLAN BİR İLÇE"
Balkanlıoğlu Belediye'de yaptığı konuşmada, Emirdağ'ın köklü kültürü olan bir ilçe olduğunu ve Emirdağ'da bilinçli vatandaşların ve vatanına milletine sahip insanların yaşadığını ve bunun da çok güzel olduğunu söyledi. Balkanlıoğlu, gece-gündüz memleketin her yerine elini-kolunu sallayarak gitmenin büyük bir nimet olduğunu, bunun Doğu ve Güneydoğu'da sorun olduğunu dile getirdi. Ama Doğu'nun ve Güneydoğu'nun da eskisi gibi olmadığını söyleyen Balkanlıoğlu, basın-yayın organlarının bu durumu biraz daha abarttığını belirtti. Devletin Doğu ve Güneydoğu'ya daha fazla yatırım yaptığını da söyleyen Balkanlıoğlu özellikle son yıllarda büyük yatırımların yapıldığını dile getirdi.
Balkanlıoğlu'na burada da Belediye Başkanı Cengiz Pala tarafından yine Topakevli bir tabak ve Topakev maketi hediye edildi.
İlçemiz Belediyesinde yenilen öğle yemeğinden sonra Vali Balkanlıoğlu gazetemizin sorularını yanıtladı.
"YURTDIŞINA GİTTİĞİMDE "EMİRDAĞ'I GÖRDÜM" DİYECEĞİM"
Neden ilk Emirdağ'ı ziyaret ettiğini sorduğumuz Balkanlıoğlu, kendisi Afyonkarahisar'a ilk giderken yolda kendisini Emirdağlıların karşıladığını ve bu yüzden de ilk Emirdağ'ı ziyaret ettiğini belirtti. Bunun yanında yurtdışına gittiğinde ve kendisine Emirdağ'a gidip gitmediği sorulduğunda kendisinin Emirdağ'a özellikle gittiğini söyleyeceğini belirtti.
Emirdağ'ı nasıl bulduğunu sorduğumuz Vali Balkanlıoğlu, bu soruya da; "Emirdağ'ı çok güzel buldum. Burada bir Avrupa ilçesi gördüm. Piknik alanları, yapılanlar, çalışmalar çok güzel. Özellikle Huzurevi'ni mükemmel buldum. Kaymakam Bey ve Belediye Başkanımız elele çalışıyorlar ve güzel çalışmalara imza atıyorlar. Ben burada Kaymakamımıza, Belediye Başkanımıza ve kurum amirlerimize çok teşekkür ediyorum. Bir ilçe güzel yönetilirse bundan biz de memnun oluruz biz de rahat oluruz. Buradaki başarı da bizim başarımız başarısızlık da bizim başarısızlığımızdır" dedi.
Son olarak sorduğumuz "Çat kapı vatandaşın  kapısını çaldığınız doğru mu" sorusuna "Evet doğrudur. Yine yapacağız inşallah. Kapımız da her vatandaşa açıktır" dedi.
Yemekten sonra ilçemiz Kültür ve Sanat Merkezi'ni gezen Vali Balkanlıoğlu burada da ilçemiz Belediye Başkanı'ndan bilgiler aldı.
Son olarak ilçemiz Organize Sanayi Bölgesi'ne geçerek buradaki çalışmalar hakkında bilgiler alan Balkanlıoğlu, Organize Sanayi Bölgesi'nin coğrafi konum itibariyle çok önemli bir noktada bulunduğuna dikkat çekti.
Vali Balkanlıoğlu yaklaşık 3,5 saat ilçemizde incelemelerde bulunduktan sonra Afyonkarahisar'a hareket etti.

Hit / 13918

Haberi YAZDIRMAK için
Lütfen Üye Girişi yapınız.

HABER ARA

 
BU KATEGORİDEKİ TÜM YAZILAR
4 29-01-2021 Yusuf BİÇER in projesi Umman da Birinci Oldu hit: 2438
4 13-08-2017 31 Agustos son gün hit: 8033
4 08-06-2016 FİKRET FIÇICI İHLAS HABER AJANSINDA hit: 10216
4 07-05-2016 22 MAYIS 2016 hit: 8903
4 15-04-2016 HATİME ÇAĞRI hit: 11272
4 21-03-2016 O ÇADIR YAKILDI hit: 9739
4 11-03-2016 116 koyun şok geçirip öldü hit: 12869
4 01-03-2016 20 YIL SONRA BULUNAN CESET hit: 10384
4 30-01-2016 ESKİŞEHİR BİR ŞEHİT DAHA VERDİ hit: 12041
4 30-01-2016 SON SAYIMDA EMİRDAG NUFUSU hit: 11212
4 18-01-2016 PUTİN ZOR DURUMDA hit: 10321
4 10-01-2016 2 saat içinde 3 vakit namazı kılınıyor hit: 10796
4 09-01-2016 Babasını arıyor hit: 11964
4 02-11-2015 SEÇİM SONUÇLARI hit: 11961
4 12-10-2015 ŞEHİT EMİRDAĞ LI hit: 13188
4 04-10-2015 BEKİR KASAP TEKRAR ADAY hit: 13678
4 31-08-2015 EMİRDAG A TATİL KÖYÜ hit: 12368
4 24-08-2015 SU BULUNDU hit: 9743
4 21-07-2015 TEZ KÖYÜNDE İNTİHAR hit: 13931
4 13-06-2015 8. Çanaçık Yayla Şenliği hit: 14686
4 29-05-2015 KÖY ŞENLİĞİMİZ YAPILDI hit: 12922
4 21-04-2015 BAHAR ŞENLİĞİ hit: 12227
4 10-03-2015 MART AYINDA TARIM hit: 9389
4 21-02-2015 BEKİR KASAP ADAY ADAYI hit: 12023
4 06-02-2015 BAŞBAKAN DAN EMİRDAG LILARA ÖZEL İLGİ hit: 11951
4 29-01-2015 Emirdağ Nufusu artmadı hit: 13850
4 21-01-2015 Pörnek Köyü imamı kazada öldü hit: 13245
4 13-01-2015 Bülent Çıraklı ya Ödül hit: 11928
4 08-01-2015 SALI PAZARI KURULAMADI hit: 8572
4 06-01-2015 KÖYÜMÜZÜN BEKLEDİĞİ YAĞIŞ hit: 11952
4 01-01-2015 Emirdağda Faaliyete Geçen İki Yeni Proje hit: 11693
4 31-12-2014 KARGIN PINARBAŞI’NI İSTEDİ hit: 11295
4 21-12-2014 Davulgalı Döndü Bal hit: 11423
4 13-10-2013 Emirdağda Gaz Erken Bitti hit: 13652
4 14-07-2013 Emirdağlılar´a Yüksek Tarifeli Jest hit: 14580
4 11-06-2013 Gent EYAD Basın Bildirisi hit: 14098
4 11-05-2013 Belçikalı Bakanlar da Artık Birer Kahve Ustası. hit: 14778
4 11-05-2013 Dini Simge Takma Yasağı Danıştay´a Götürülüyor. hit: 15002
4 16-04-2013 BEB'den Emirdağ için Eğitim Atağı hit: 14324
4 03-04-2013 Bir Tarafta Şikayet, Diğer Tarafta Teşekkür hit: 14054
4 31-03-2013 Yılın Doktoru Davulga'da Görev Yapıyor hit: 14922
4 31-03-2013 Cengiz Sağlam'dan Belçika Çıkarması hit: 14197
4 31-03-2013 Milletvekili Güler Turan´a Tanışma Ziyareti hit: 14120
4 08-02-2013 Bu ülke artık Türk gençlerini cezbetmiyor hit: 13957
4 08-02-2013 Emirdağ'dan Her Gün 4 Kişi Göç Ediyor hit: 14271
4 14-10-2012 Gent´te Futbol Yetenekleri Yarıştı. hit: 15226
4 14-10-2012 Belçika da Yerel Seçime 4 Gün Kala hit: 9724
4 14-10-2012 Veli Yüksel, seçmenlere projelerini anlattı hit: 13783
4 23-09-2012 ESESVOİP BEDAVA KONUŞTURUYOR hit: 14038
4 30-06-2012 Emirdağ Muhacirleri hit: 16207
4 09-06-2012 Gençlere ve çocuklara tüm konularda destek olacağız hit: 15431
4 04-06-2012 Emirdağ Meydan Projesinde Sona Yaklaşıldı hit: 15223
4 22-01-2012 Soğuk Hava Köyümüz'de Hayatı Felç Etti hit: 12798
4 09-12-2011 Güler Turan Anversin ilk yabancı asıllı encümeni hit: 13815
4 08-12-2011 Güler Turan Anvers Belediye Başkan Yardımcısı hit: 13548
4 08-12-2011 Dünyanın En Güçlü 500 Müslümanı listesinde. hit: 14461
4 08-12-2011 Robot Yarışmasında Birinci Oldular. hit: 13596
4 11-08-2011 Belçika`da Futbol Temsilcilerimiz Sahalara İniyor hit: 12526
4 11-08-2011 Orucun Ferdi ve Sosyal Faydaları hit: 14407
4 11-08-2011 Osb de Fabrikalar Emirdağ İçin Yükseliyor hit: 15935
4 11-08-2011 İhtiyaç Sahibi Ailelere Yardımlar Sürüyor hit: 13712
4 02-08-2011 Hacı Mehmet Biçer'in Vefatının Seneyi Devriyesi hit: 13852
4 21-07-2011 Salihler'de Hasat hit: 9896
4 16-06-2011 AFYON, EMİRDAĞ VE SALİHLER KÖYÜ SEÇİM 2011 hit: 16962
4 04-06-2011 Çevre ve Orman Bakanı Veysel EROĞLU Köyümüzde hit: 15234
4 29-04-2011 Eskişehir'de Emirdağ Coşkusu hit: 14361
4 29-04-2011 Bekir Kasap: "Emirdağlı tek aday" hit: 13682
4 11-04-2011 Milletvekili Adayları Belli Oluyor hit: 13748
4 11-04-2011 Emirdağ Spor Gaybiefendi'den Eli Boş Döndü hit: 13941
4 11-04-2011 Sarar İnterview Belçika Açıldı hit: 13816
4 03-04-2011 SALİHLER KÖYÜ , 1992 DOĞUMLULARININ İLK YOKLAMASI CIKTI hit: 13128
4 02-04-2011 Kredi ve Kooperatif Borçlarıda Yapılandırılıyor hit: 13590
4 01-04-2011 Türkmen Köylüler Hollandalılara Patik Giydirdi hit: 14302
4 01-04-2011 Meydan Projesi Tabanı Demmer'den hit: 14047
4 31-03-2011 Belçika'da Türk Nüfusunun Yüz Bini Emirdağlı hit: 13709
4 30-03-2011 Köylere Hizmet Götürülecek İhale Yapılacak hit: 13560
4 30-03-2011 Emirdağ Belediyesinde Bahar Hazırlıkları hit: 13591
4 30-03-2011 Davulga da Son 2 Yılda Yapılanlar hit: 13935
4 20-02-2011 Günlük Yaşantıda Bir Projedir hit: 15326
4 20-02-2011 Belçika Milletvekili Veli Yüksel 16 Ayı Değerlendirdi hit: 14237
4 20-02-2011 EmirdağSporda Yükseliş Devam Ediyor hit: 13838
4 03-02-2011 TRT Türk Avrupalı'da Emirdağ Rüzgarı hit: 14907
4 03-02-2011 Vali Balkanlıoğlunun Emirdağa İlk Ziyareti hit: 13918
4 03-02-2011 Emirdaglılar Vakfının Dergisi Çıktı hit: 13495
4 03-02-2011 Başkan Pala'nın Belçika Temasları hit: 13496
4 03-02-2011 2. Arabaşı Gecesinde Buluştular hit: 13519
4 03-02-2011 Beb Gecesi Muhteşemdi hit: 14841
4 01-12-2010 Anvers'de Geleneksel Çocuk Şenliği.. hit: 16869
4 01-12-2010 Gent Ünviversitesinde Akademik Türkçe Kursları Başladı. hit: 13502
4 25-11-2010 Başkurt Gitti, Beadini Geldi hit: 13808
4 03-11-2010 Köyümüzün futbol takımı Belçikada şampiyonluğa koşuyor hit: 14838
4 03-11-2010 FC ZOND hit: 10322
4 03-11-2010 Köyümüzün futbol takımı Belçikada şampiyonluğa koşuyor hit: 13675
4 06-10-2010 Belçika’da 3 Cami Daha Resmen Tanındı. hit: 13843
4 06-10-2010 Belçika'daki Opel fabrikası 85 yılın ardından kapanıyor hit: 13668
4 06-10-2010 BRÜKSEL'DE ON BINLER, 'KEMER SIKMAYA HAYIR' DEDI hit: 9200
4 06-10-2010 İl Genel Meclisi Emirdağ'da Toplandı hit: 12978
4 06-10-2010 Çevre Orman Seyyar Eğitim Aracı Emirdağ'daydı hit: 13102
4 06-10-2010 Emirdağ'a Bağlı Köylerde 5 Okul Kapandı hit: 13545
4 13-08-2010 Gent'te Emirdağlılar Yardımlaşma Birliği hit: 14834
4 04-08-2010 Bakan Eroğlu'ndan Ödenek Çalışması hit: 12911
4 04-08-2010 Sınırda Referandum Başlıyor hit: 13216
4 04-08-2010 Bakan Eroğlu ilçemizi Ziyaret Etti hit: 13534
4 04-08-2010 Çiftçiler Projenizi Hazırlayın Desteğinizi Alın hit: 13011
4 04-08-2010 Emirdağlı Vekilimiz Mahinur Özdemir Dünya Evine Girdi hit: 15570
4 26-07-2010 Emir Kır Emirdağ'da Temaslarda Bulunacak hit: 13064
4 21-07-2010 Güveççililer 27 Temmuzu Bekliyor hit: 9424
4 21-07-2010 Karacalarda Meydan Açılışı ve Kitap Tanıtımı hit: 14070
4 14-07-2010 Güler Turan Federal Senatör Oldu hit: 9919
4 14-07-2010 Pehlivan ve Turan'dan Soru Önergesi hit: 8982
4 14-07-2010 Lucerna Koleji 85 Mezun Verdi hit: 9118
4 14-07-2010 Emirdağ'da Kaldırım ve Yollar Genişliyor hit: 13245
4 14-07-2010 Emirdağ Belediyesi'ne Alınan Araçlar Yollarda hit: 13707
4 01-06-2010 Köylerde Şenlik Atağı hit: 15329
4 24-05-2010 YÖK ten Yeni Bölümlere Onay Yok hit: 9757
4 05-05-2010 EMIRDAĞ SPOR UN İLK RAKBI SINCAN hit: 14173
4 05-05-2010 Pehlivan Eşit Fırsatlar Politikasıni değerlendirdi. hit: 14117
4 30-04-2010 Emirdağına Doğalgaz Geliyor hit: 13732
4 12-04-2010 Brüksel Yaşanmaz Hale Geldi hit: 14020
4 04-04-2010 EMIRDAĞ SPOR ÜÇÜNCÜ LIG İÇIN SON DÜZLÜKTE hit: 14144
4 26-03-2010 Edeer den Emirdağ Yöresi Köy Seyirlik Oyunları hit: 13934
4 17-03-2010 Pınarbaşı Mesire Alanı Oluyor hit: 14306
4 07-03-2010 Avrupa Heyetinden Teşekkür Ziyareti hit: 13669
4 01-03-2010 Canlı Yayın Kamera Sistemi Yenilendi hit: 14101
4 17-01-2010 Genk Lucerna Koleji Yeni Yıl Resepsiyonu Düzenledi. hit: 14458
4 17-01-2010 Houthalen Yeşil Camii Minaresine Kavuştu.. hit: 16529
4 20-12-2009 Belçika Beyazlar Altında... hit: 14222
4 20-12-2009 Avrupa'daki En Büyük Yabancı Topluluk: Türkler hit: 13590
4 05-12-2009 Belçika Temasları Başladı hit: 15513
4 09-11-2009 100 Emirdağ Sevdalısı Aranıyor! hit: 15749
4 09-11-2009 Kubat Yeni Albümde Emirdağlılara Sürpriz Yapacak hit: 13568
4 09-11-2009 İmam Hatip, Bir Fincan Kahve Projesine Devam Ediyor hit: 13952
4 09-11-2009 İGM Bütçesi'nden Emirdağ'a 412 bin TL hit: 13943
4 09-11-2009 Şehitlik Restore Ediliyor hit: 14774
4 11-10-2009 Emirdağ Ovası Canlanıyor hit: 16806
4 11-10-2009 EYAD Web Sitesi Yeni Tasarımı Yayında.. hit: 13844
4 29-09-2009 İhtişamlı Tarih: Çarşı Camii hit: 14958
4 29-09-2009 Hac Yemekleri Başladı hit: 15135
4 29-09-2009 Taş'tan Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı hit: 16067
4 25-09-2009 Afyonkarahisar'a Ulaşımda 'Sait Açba' Darbesi mi? hit: 14413
4 25-09-2009 Gömü'ye 75 Konutluk TOKİ Geliyor hit: 14275
4 18-09-2009 Belçika'daki Milli Maça Uçak Kaldırıyorlar hit: 19166
4 18-09-2009 Büyükelçi Atamaları Resmi Gazetede Yayımlanarak Yürürlüğe Girdi. hit: 15040
4 18-09-2009 Anvers Bölgesi Derneklerinin İftar yemeği Yoğun İlgi Gördü.. hit: 22132
4 13-09-2009 Flaman Bölgesinde Okullarda Başörtüsü Yasağı Getirildi. hit: 34530
4 12-09-2009 Belçika İflas mı Ediyor? hit: 25010
4 03-09-2009 Karacalar Halı Sahasından Büyük Kampanya hit: 24457
4 31-08-2009 Yani AF YASASI hit: 10479
4 21-08-2009 Pala: "Emirdağ Bir Üniversite Kenti Olacak!" hit: 39806
4 21-08-2009 Yüksekokul Kayıtları 31 Ağustos - 7 Eylül Arasında hit: 40894
4 21-08-2009 Çarşı Camii Restorason İşlemlerinde Sona Geliniyor hit: 48540
4 21-08-2009 Yenilenmiş Belediye Binası Törenle Açıldı hit: 43603
4 19-08-2009 Kriz Takıları Da Değiştirdi hit: 34542
4 07-08-2009 Belçika Türk İş Dünyasının Yeni Pazarı Oluyor. hit: 37457
4 02-08-2009 Emirdağ ile Bağlarımız Kopmadı, Kopmayacak da hit: 33900
4 02-08-2009 Özdemir:'Farklılıklarımızı Zenginleştirelim' hit: 31990
4 02-08-2009 Emirdağlılar için Alternatif Tatil Termal Turizm hit: 24269
4 28-07-2009 Belçika'dan Gelen Af Haberi Büyük Yankı Uyandırdı hit: 17923
4 27-07-2009 Yasağı takan kim? hit: 18838
4 22-07-2009 12 Bin Kere Teşekkürler... hit: 17651
4 08-07-2009 35 Günde Mesire Yeri Yaptılar hit: 16035
4 08-07-2009 EYAD Parkı 12 Temmuz'da Açılıyor hit: 28648
4 08-07-2009 Chaussée de Haecht, Chaussée de Emirdag Olacak mı? hit: 48579
4 05-07-2009 Emirdağ Gurbetçisini Yolda Karşılıyor hit: 30248
4 05-07-2009 Emir Kır Afyonkarahisar Heyetini Kabul Etti hit: 40928
4 05-07-2009 Sıla Yolunda Bunlara Dikkat! hit: 30485
4 27-06-2009 Anvers'de Başörtüsü Yasağına Tepki Gösterildi. hit: 33549
4 27-06-2009 Cumhuriyet Meydanı Yeniden Asfaltlanıyor hit: 38474
4 27-06-2009 Son Törenle Birlikte Tabur Gidiyor hit: 14962
4 27-06-2009 Bakan Bağış Brüksel´de 'İslam dünyası rol modeli arıyor' dedi.. hit: 63791
4 25-06-2009 Yemin Ederek Göreve Başladılar.. hit: 23810
4 20-06-2009 Bağlıca Alabalık Tesisleri Hizmete Açıldı hit: 59529
4 16-06-2009 Mehter Takımı Brüksel´i İnletti. hit: 35251
4 16-06-2009 Emirdağ Spor, Minik Futbolcuları İzledi hit: 48868
4 15-06-2009 Anvers Bölgesinde Seçmen Hesabı Yeniden Yaptı hit: 22744
4 10-06-2009 Türkiye'de Yok, Belçika'da 5 Tane! hit: 10901
4 08-06-2009 Başörtülü Türk, milletvekili oldu hit: 18882
4 08-06-2009 Güler Turan İmkansızı Başardı. hit: 17174
4 30-05-2009 Belcika Diyanet Vakfi Basin Aciklamasi hit: 11122
4 30-05-2009 Emirdağ'ın Modern Seyyar Satıcıları hit: 15520
4 30-05-2009 Aradaki 14 Farkı Bulun! hit: 16216
4 27-05-2009 Adayazı İlköğretim Okulundan Örnek Uygulama hit: 17205
4 25-05-2009 6.Geleneksel Pilav Günü Düzenlendi hit: 10490
4 25-05-2009 Gurbetçilerin Kuyruk Bekleme Eziyeti Tarih Oluyor hit: 11037
4 23-05-2009 Emirdağ Ziraat Odası Çiftçileri Uyardı hit: 18598
4 23-05-2009 Emirdag'da Artık Spor Yapacak Bir Yerimiz Var hit: 21432
4 11-05-2009 Türk Kökenli Adaylar Listeleri Renklendirdi hit: 11842
4 11-05-2009 Şampiyon Emirdağ MYO hit: 19454
4 11-05-2009 Anvers Gençlik Turnuvasında Emirdağspor Şampiyon. hit: 19968
4 11-05-2009 Çiftçi Malları Koruma Derneği Seçimi Yapıldı hit: 17015
4 04-05-2009 Deniz Kaplumbağaları İçin Seferberlik hit: 20967
4 03-05-2009 Suvermez Köy Konağına Görkemli Açılış hit: 20572
4 27-04-2009 Halka Teşekkür Yemeği hit: 19340
4 21-04-2009 Her İntihar Eden Bu Kadar Şanslı Olamaz! hit: 18019
4 21-04-2009 Araç Yakıldı hit: 16479
4 19-04-2009 Gurbetçi Şenliği Yerine Festival hit: 18168
4 19-04-2009 Şimdiki Çocuklar Harika! hit: 16754
4 27-03-2009 Eczane Çetesinin 13 Üyesi Yakalandı. hit: 15929
4 25-03-2009 Eyad'a Haksız Eleştiri... hit: 15587
4 21-03-2009 Sonunda Toki Teslim Ediliyor hit: 11350
4 16-03-2009 İşte Yedikapı Barajının Yeri hit: 17222
4 12-03-2009 Belçika Bölgesel Parlamento Seçimleri Yaklaşırken hit: 15127
4 03-03-2009 Çevre ve Orman bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Emirdağ'a Geldi hit: 16372
4 27-02-2009 Eskişehir'deki Emirdağlılar Vakfının Olağan Üstü Kongresi Yapıldı hit: 16823
4 27-02-2009 Afyon'daki Emirdağlılar Derneği Kapanıyor mu? hit: 15583
4 22-02-2009 THY Eskişehir-Brüksel Hattında hit: 14891
4 22-02-2009 Bu İşe En Çok Emirdağ Sevinecek hit: 15582
4 19-02-2009 Güveçci'de Sigara yasağı hit: 15248
4 09-02-2009 Afyon'a Yılda 100 Uçak İndiririm hit: 14335
4 06-02-2009 Muhtar Adayları Kendini Tanıtıyor hit: 14808
4 31-12-2008 aNaToLiA ReStAuRanTAçıldı hit: 14975
4 31-12-2008 Turan ticaret merkezi açıldı hit: 14460
4 31-12-2008 Köy ağaçlık alanın genişlatilmesi hit: 15986
YAZI EKLE
HABERLER
MAKALELER
PORTRELER
ŞİİRLER

RADYO DİNLE

SORULAR ve CEVAPLAR

SOHBET ODASI

SİNEMA İZLE

Salihler Köylü Hemşerilerim

ÜYE GİRİŞİ

Kull. Adı

:

Şifre

:

Yeni Üye - Şifremi Unuttum

ZİYERETÇİ SAYACI

Bugün 1809
Toplam 6665554
En Fazla 10780
Ortalama 1345
Üye Sayısı 144
Bugün Üye Olan 0

SÖZLER

Ok gibi doğru olursan, hiçbir yay seni tutamaz. Hakça ol ki, nefis yayından hakikate fırla.


( Mevlana)

ANASAYFA SİTE YÖNETİMİ KÖY RESİMLERİ HABERLER ZİYARETÇİ.DEFTERİ İLETİŞİM
Tasarım & Yazılım
Yalçın ALBAYRAK

 
  © 2008 www.salihler.gen.tr
 Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik bildirim